Bu sitede yer alan çalışmaların hepsi kişisel gelişim amaçlı olup, tedavi edici özellik taşımaz. Mp3'lerde kullandığımız telkinler, uzmanlar tarafından hazırlanmış olup, sitemizde yalnızca amatörce seslendirilmeleri yapılır!

Paylaşımlarımız tamamen ücretsizdir!
Dilediğinizi download edebilirsiniz. Eğer isterseniz destek bölümlerimizde sorunlarınızı moderatör ve üyelerimize danışabilirsiniz...

Ücretsiz Mp3'lerimizi edinmek ve platformumuzdan en iyi şekilde yararlanmak için,

Lütfen "Kayıt Ol" a tıklayınız!

Join the forum, it's quick and easy

Bu sitede yer alan çalışmaların hepsi kişisel gelişim amaçlı olup, tedavi edici özellik taşımaz. Mp3'lerde kullandığımız telkinler, uzmanlar tarafından hazırlanmış olup, sitemizde yalnızca amatörce seslendirilmeleri yapılır!

Paylaşımlarımız tamamen ücretsizdir!
Dilediğinizi download edebilirsiniz. Eğer isterseniz destek bölümlerimizde sorunlarınızı moderatör ve üyelerimize danışabilirsiniz...

Ücretsiz Mp3'lerimizi edinmek ve platformumuzdan en iyi şekilde yararlanmak için,

Lütfen "Kayıt Ol" a tıklayınız!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD)

+2
AYDINAYDIN
Admin
6 posters

KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD) Empty KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD)

Mesaj tarafından Admin Çarş. Mayıs 26, 2010 7:58 am

Bu çok özel telkin, Kubilay Aktaş tarafından yoğun ve hassas bir çalışmayla hazırlanmıştır. Kuran ayetlerinden yararlanılarak, "Başarı ve Motivasyon" üzerine yazılmıştır. Bu konuda daha fazla bilgi için "Subliminal Telkinler ve Kubilay Aktaş" başlığına göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Telkin içeriği hakkında küçük bir bilgi vereyim. Örneğin;

>...Demişlerdi ki: "Rabbimiz, Katından bize bir rahmet ver ve işimizden bize doğruyu kolaylaştır (bizi başarılı kıl). (Kehf Suresi, 10)

>Ancak: "Allah dilerse" (inşaAllah yapacağım de). Unuttuğun zaman Rabbini zikret ve de ki: "Umulur ki, Rabbim beni bundan daha yakın bir başarıya yöneltip-iletir." (Kehf Suresi, 24)

>Ve seni kolay olan için başarılı kılacağız. (A'la Suresi, 8)

>Biz de onu kolay olan için başarılı kılacağız. (Leyl Suresi, 7)

İşte bu şekilde telkinler içeriyor CD.

Bulabileceğiniz en güvenilir kaynaklardan biri arkadaşlar. Güvenle indirebilirsiniz.

KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD) 33699660ze7

Bu Mesaji Görmek Için ÜYE OLUNUZ

En son Admin tarafından Ptsi Tem. 05, 2010 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Admin
Admin

Diyorum ki Diyorum ki : Hipnoz forum yeniden sizlerle...
Erkek Koç
Doğum tarihi : 05/04/91

https://hipnoz.ace.st

KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD) Empty Geri: KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD)

Mesaj tarafından AYDINAYDIN Cuma Haz. 04, 2010 3:36 am

SAĞOL
AYDINAYDIN
AYDINAYDIN

Diyorum ki Diyorum ki : Profilinizden buraya bir mesaj yazabilirsiniz. Max.100 Karakter

KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD) Empty Geri: KURAN TERAPİSİ-BAŞARI VE MOTİVASYON (SUBLİMİNAL CD)

Mesaj tarafından zırh_0003 Paz Haz. 06, 2010 1:02 pm

teşekkürler
zırh_0003
zırh_0003

Diyorum ki Diyorum ki : Profilinizden buraya bir mesaj yazabilirsiniz. Max.100 Karakter

Mesaj tarafından bsgv Salı Haz. 08, 2010 8:24 am

teşekkürler
bsgv
bsgv

Mesaj tarafından eyupensar Paz Tem. 04, 2010 12:00 pm

ilginiz için teşekkürler.
eyupensar
eyupensar

Erkek Koç
Doğum tarihi : 01/04/85

Mesaj tarafından maleboy78 Ptsi Nis. 25, 2011 5:12 pm

teşekkürler
maleboy78
maleboy78

- Similar topics